PURE FIJI

MASÁŽE PURE FIJI

- DOTEK EXOTIKY 

na Krytém Bazéně


Do naší nabídky jsme nově zařadili i exotické rituály z FIJI ostrovů. Vydejte se s námi na cestu do exotického světa Pure Fiji rituálů, které zkrášlují nejen Vaše tělo, ale i Vaši mysl. 


Terapie jsou neodmyslitelně spojeny s produkty Pure Fiji, jejichž základem jsou extra panenské BIO oleje z ořechů kokosu doplněné přírodními extrakty z exotických květin a trav.  Pure Fiji znamená především hloubkovou detoxikaci a důkladnou očistu těla. Stoprocentní přírodní tradiční oleje, většinou na bázi kokosového mléka, mají v kosmetice Pure Fiji široké využití. Lidé na ně nejsou alergičtí, krásně voní a především zanechávají pokožku neuvěřitelně vláčnou a hydratovanou už po jednom použití. 

Pokud máte rádi ojedinělé věci a netradiční zážitky rituály Pure FijiVám poskytnou tu nejlepší relaxaci jakou si můžete přát. Pochlubte se výjimečnými zážitky, které jsou horkou novinkou v relaxaci.

CUKROVÝ VÁNEK Z RÁJE


Tato speciální kůra, je natolik příjemná a harmonizující, že si jí oblíbíte hned při první návštěvě. 

Nejdříve zhydratujeme pokožku kokosovým mlékem, čímž ji připravíme na peeling z cukrové třiny. Peelingové ošetření směsí krystalků cukrové třtiny a tropických oříšků jemně odstraní odumřelé kožní buňky a umožní výstavbu nové kožní tkáně. Uvolní zanesené póry a umožní pokožce dýchat. 

Na závěr si můžete dopřát exotickou masáž kokosovým olejem a olejem z makadamiových oříšků bohatých na vitamíny A, B, C a E. Ktreré dodávají pleti živiny potřebné k její regeneraci a do hloubky ji hydratují. 

Ošetření těla zahrnuje:

  • Odstraňuje odumřelé buňky a uvolňuje zanesené póry
  • Peeling celého těla pomocí směsi z cukrové třtiny
  • Masáž obličeje a těla exotickým olejem

Trvání procedury: 75 minut