MASÁŽE OBLIČEJE

Masáže obličeje

Nabízíme ošetření špičkovou přírodní kosmetikou BIODROGA, která spojuje kvalitu s maximálním efektem. Pokud se chcete rozmazlit a naprosto uvolnit od každodenního stresu a toužíte si dopřát výjimečné a nezapomenutelné ošetření, vyberte si některé z níže uvedených. Ošetření jsou "delikatesou" nejen pro Vaši pokožku, ale i pro Vaši duši. 

Základní ošetření BASIC

Pečlivě vybrané postupy a nejmodernější péče vyhovují specifickým potřebám každého typu pleti. Pleť dostává přesně to, co potřebuje, aby zářila vitalitou. Obsahuje RELAXAČNÍ MASÁŽ pro hloubkovou REGENERACI. Pro dokonalý odpočinek. Nabízíme odlíčení, peeling, masáž obličeje a maska.

Délka ošetření: 60 minut


Nadstandardní ošetření EXCLUSIVE

U ošetření Eclusive Vás navíc rozmazlíme lehkou liftingovou masáží obličeje a masáží rukou. Zavřete oči, pohodlně se usaďte a nechte pleť i mysl zažít ZEN RELAXACI. Propracované masážní techniky a aplikace profesionálního hydratačního séra a masky zaručuje intenzivně hydratovanou, svěží a uvolněnou pleť, jenž je připravena čelit náročnému dni.

Délka ošetření: 75 minut

DELUXE ošetření

Propracované masáže se vždy maximálně soustředí na harmonii pokožky a relaxaci celého organismu.

Křišťálová masáž - energie z čistých křišťálů

Křišťálová péče je ošetření pro unavenou pokožku se ztrátou energie. Dodá pleti prozáření a zcela odpočinutý vzhled. Při ošetření jsou používané produkty, které zajistí dvojí hydratační efekt: hloubkové provlhčení pleti zevnitř a zvýšení hydratace na jejím povrchu. Exkluzivní masáž s čistými, ručně opracovanými křišťály, viditelně vyhlazuje a vypíná pokožku. Stimuluje akupresurní body do pocitu naprostého uvolnění a zklidnění organismu, lehce detoxikuje a zvýší efekt omlazení. Toto ošetření je zcela právem nazýváno královskou péčí.

Délka ošetření: 60 minut

Masáž Juavskými měšečky - luxusní obnovující péče

Toto ošetření je cíleně zaměřeno na výrazně stresovanou, extrémně zatíženou pokožku bez energie s viditelnými známkami únavy a předčasného stárnutí. V průběhu ošetření je aplikována speciální masážní maska z mořských řas, která zklidní projevy přecitlivělosti a dodá důležitou hydrataci. Jemná anti-aging masáž se vzácnými kameny, nefrit a aventurin, uvázanými do měšců, zapracuje do hloubky aplikované produkty. Výsledkem je viditelné vyhlazení, zpevnění a omlazení pleti. Tato masáž zajistí absolutní uvolnění pro celý organismus a harmonii všech smyslů

Délka ošetření: 60 minut

Lymfatická drenáž obličeje


Lymfatická drenáž obličeje přispívá k harmonizaci
je velmi jemná masážní technika - na povrchu obličeje, krku a dekoltu se aktivují lymfatické cévy, které podporují a zlepšují funkci lymfaticko-mízního systému. Přesto, že ji všichni známe spíše jako celotělovou proceduru, v ošetření pleti, krku a dekoltu je její význam pro výsledky péče zásadní. 

Lymfodrenáž obličeje odstraňuje otoky ve tváři a v očním okolí, pod bradou, na krku a působí jako prevence proti migrénám. Hmatové techniky se využívají při řešení vrásek nebo hloubkovém čištění pokožky. Kosmetická lymfodrenáž je také výborný způsob regenerace pleti. V mnoha případech pomáhá při chronické rýmě. 

Lymfodrenáž je vhodná pro muže i ženy každého věku a lze ji absolvovat jako součást celé kosmetické péče (tj. i s maskou, čištěním pleti, výživou) nebo samostatně. 

Výsledky manuální lymfodrenáže obličeje 

  • Výrazné osvěžení pleti a její rozjasnění
  • Odvedené toxiny a odstraněné otoky z očního okolí obličeje
  • Zvýšení tvorby obranných látek a zlepšení hojení kůže (i po operačních výkonech)
  • Pročištěná kůže - ocení především osoby trpící na akné
  • Hluboká regenerace kůže
  • Úleva od bolestí hlavy (migrénách)

Po lymfatické masáži je důležité dodržovat pitný režim!!! 

Délka ošetření: 60 minut